Ostutingimused

Ostutingimused

 

Ostutingimused kehtivad e-poe klientide (edaspidi Klient) ja OÜ Steming (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Ostutingimusi täiendatakse vajadusel (vaidluste ja puuduva informatsiooni puhul) Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega.

Tellimuse vormistamisel kinnitab klient, et ta on tutvunud ja on nõus ostutingimustega.

Klient peab kontrollima ning olema veendunud, et arve aadress ja tarneaadressi andmed on õiged.

Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui klient on nõustunud kasutustingimustega ning kinnitanud tellimuse.

Kaup pannakse Müüja poolt teele hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast tellimuses toodud makse laekumist.

Müügitingimustega nõustumisel kinnitab Klient, et ta on tutvunud Müüja privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamise tingimustega ning aktsepteerib neid täielikult ja mööndusteta.

Kodulehel müüdavate kaupade hinnad on esitatud Kodulehel kaupade juures eurodes ja sisaldavad kõiki makse, kuid ei sisalda tarnekulu. Tarnekulu lisandub kaupade hinnale vastavalt Kodulehel esitatule.

Müügilepingu sõlmimiseks sisestab Klient pärast kaupade väljavalimist ja ostukorvi panemist Kodulehel nõutavad andmed, valib Kodulehel esitletud tarneviisidest endale sobiliku tarneviisi ja makseviisi ning kinnitab, et on lugenud ja nõustub veebelehe ostutingimustega/müügitingimustega. Seejärel kinnitab Klient tellimuse vajutades nupule „Esita tellimus”. Pärast nupule vajutust tasub Klient ostukorvi pandud kauba ja selle tarne eest, misjärel loetakse müügileping sõlmituks.

Ostuarve saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile.


Kliendil on võimalik valida kahe kättesaamise viisi vahel:

  • Kättetoimetus kulleriga
  • Tulen ise järele ( Juhul, kui te ei soovi e-poes tellimust vormistada helistage kaubale järgi tulemiseks numbril +372 58253216. Kui vormistate tellimuse e-poes ning soovite kaubale ise järgi tulla, võtame teiega ise ühendust.)

 

Kaupade eest on võimalik tasuda järgnevatel viisidel:

  • Pangaülekandega: pärast tellimuse kinnitamist saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile arve pdf formaadis.
  • Pangalingi vahendusel: pärast tellimuse kinnitust suunatakse teid läbi Montonio makselahenduse teie poolt valitud panka.
  • Kaardimakse: krediit- või deebetkaardiga tasumine Montonio makselahenduse vahendusel
  • Maksa hiljem: Saad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.
  • Maksa 3 osas: Jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.

 

 

Garantii ja pretensiooni esitamise õigus

Tulenevalt võlaõigusseadusest laieneb kõikidele kaupadele 2 aastane pretensiooni esitamise õigus.

Müüja ei vastuta Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest,  defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Puuduse ilmnemisel tuleb saata avaldus Müüja e-posti aadressile, kus tuleb kirjeldada avastatud puudust ja lisada võimalusel pildimaterjal ja ostuarve koopia. Avalduses ära märkida oma nimi, kontaktandmed ja kuupäev. Soovi korral võib puuduse ilmnemisel ühendust võtta ka telefoni teel.

Peale avalduse laekumist võtab Müüja ostjaga ühendust 7 päeva jooksul.

 

Taganemisõigus

VÕS § 56 lg 1 järgi võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemiseks tuleb kaup meile tagasi saata, tagastamise kulud kannab ostja. Kauba saatmiskulu (müüjalt tarbijale) tagastamisele ei kuulu. 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema komplektne ja originaalpakendis. Tootepakend tuleb avada ettevaatlikult seda kahjustamata.

Kauba rikkumise korral on Müüjal õigus tagastatud tootest keelduda.

Kui tagastatav toode on viga saanud ja põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, Kliendi süü või hoolimatuse tõttu, jätab Müüja endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

Kauba eest tasutud summa tagastatakse kliendi arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul hetkest, kui müüja on tagastatava kauba kätte saanud. Raha tagastamine toimub peale kauba meiepoolset ülekontrollimist.

Toote tagastamiseks palume enne postitamist saata teavitus aadressile info@koeraaedikud.ee ja märkida järgnev:

 –          Tellija nimi

–           Tellimuse number

–           Tagastatav toode

–           Taganemise põhjus

–           Arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda

Tagastatav kaup peab jõudma Müüjani 30 päeva jooksul arvates tagastuse teavituse saamisest.

 

Küsimused ja ettepanekud on oodatud e-posti aadressile info@koeraaedikud.ee